Uğradığı Tecavüzü Facebook’ta Anlattı
İsveç'te geçtiğimiz Ağustos ayında günlerce tecavüze uğrayan 14 yaşındaki kız,...
| 6 Ekim 2012, Cumartesi

Uğradığı Tecavüzü Facebook’ta Anlattı

İsveç’te geçtiğimiz Ağustos ayında günlerce tecavüze uğrayan 14 yaşındaki kız, sessizliğini Facebook sayfasında yayınladığı video ile bozdu.

Hayatının en kötü günlerini sayfalara yazdığı cümlelerle üstü kapalı şekilde dile getirmeye çalışan Lovisa Nystrand isimli genç kız, birçok insanın tecavüze uğradığını ancak bunların başlarına geleni anlatmaya ve şikayette bulunmaya cesaret edemediklerini belirtti. Aftonbladet gazetesine konuşan genç kız, “Onlara güçlü olmalarını ve bunu yapmalarını söylüyorum” dedi.

Nystrand’ın polise yaptığı şikayetin ardından başlatılan soruşturmada arkadaşı olan 19 yaşındaki bir genç suçunu itiraf etmiş ve 2 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

Bu arada psikologlar, bu tür hadiseler sonrasında insanların sosyal medyada destek arayışı içinde olmalarının oldukça doğal olduğunu söyledi.

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/