Tuğba Ekinci Karakolluk Oldu
Açıklamaları ve sıra dışı giyim tarzıyla sürekli dikkat çeken Tuğba Ekinci, önceki...
| 9 Eylül 2012, Pazar

Tuğba Ekinci Karakolluk Oldu

Açıklamaları ve sıra dışı giyim tarzıyla sürekli dikkat çeken Tuğba Ekinci, önceki akşam karakolluk oldu. Tuğba Ekinci, sevgilisi Murat Aksu ile geldiği Etiler Karakolu’nda menajeri Kemal Aslan ve kardeşinden şikayetçi oldu.

Milliyet gazetesinin haberine göre karakoldan çıkarken bir hayli üzgün olduğu gözlenen Ekinci, “Bize bunları en son yapacak insan neler yaptı, çok üzgünüm. Söz artık emniyette” dedi.

MENAJERİNİN KARDEŞİ, SEVİLİSİNİ SİLAHLA TEHDİT ETMİŞ

Basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine Ekinci, yaşadığı olayı şöyle anlattı:

“Menajerim Kemal Aslan’la sözleşme süremin bitmesine üç ay kaldığı için sevgilim Mesut Aksu, benim adıma hesap kitap işleri için Kemal’in ofisine gitti. Karşısına 50 bin lira borç çıkarmışlar. Mesut da doğal olarak ‘Borcu belgelendirin, ne borcu bu?’ diye sormuş. Bunun üzerine menajerimin kardeşi, ofise elindeki silahla girip Mesut’u tehdit edip itmiş. Mesut da olay daha fazla büyümesin diye apar topar ayrılmış, soluğu karakolda aldı. Ben de apar topar koştum geldim. Suç duyurusunda bulunduk. Silah göstermek ne demek? Bu ne cüret! Sinirlerimiz bozuk!”

Tuğba Ekinci ve sevgilisi Murat Aksu daha sonra Etiler Karakolu’ndan birlikte ayrıldı.

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/