TEM’e Bir TIR Dolusu Su Döküldü
TEM otoyolu Hereke kesiminde devam eden yol çalışması nedeniyle kullanılan D-100...
| 7 Ekim 2012, Pazar

TEM’e Bir TIR Dolusu Su Döküldü

TEM otoyolu Hereke kesiminde devam eden yol çalışması nedeniyle kullanılan D-100 Karayolu’nda meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı. Kaza nedeniyle otoyoldaki sürücüler de saatlerce trafikte kaldı.

Sabah saatlerinde D-100 karayoluna geçen, 34 TH 1353 plakalı damacana su yüklü TIR, Hereke’ye geldiği sırada virajı alamayarak devrildi. Devrilen TIR’ın içinde sıkışan sürücü Zaver Sevimli, olay yerine çağırılan itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

Ancak 20 litrelik damacanalarda bulunan bir TIR dolusu su yola saçıldı. Yol temizleme çalışmaları nedeniyle D-100 karayolu da 2 saat trafiğe kapatılınca uzun araç kuyrukları, Yarımca’ya kadar ulaştı.
HEREKE SAHİL YOLU, YOĞUNLUĞU KALDIRMADI

Trafik ekipleri, sürücüleri Hereke sahil yoluna yönlendirdi. Ancak dar olan yol, yoğun trafiği kaldırmakta yetersiz kaldı. Yol temizleme çalışmaları ve devrilen TIR’ın kaldırılmasının ardından yol, trafiğe açıldı ancak yoğunluk kolay kolay erimedi.

HEREKE GİRİŞİ, 19 EKİM’E KADAR KAPALI

TEM otoyolu İstanbul istikameti Hereke girişi, yol çalışması nedeniyle 19 Ekim tarihine kadar trafiğe kapatıldı. İstanbul’a gidecek araçlar Körfez turnikelerden D-100 karayoluna yönlendiriliyor, Gebze’den tekrar otobana çıkabiliyor.

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/