SeSLiManKeN
Öncelikler Herkeze Selamlar Arkadaşlar Sizlerde Güzel BayanLar İle Kameralı Sesli Olarak...
| 24 Mart 2013, Pazar

SeSLiManKeN

Öncelikler Herkeze Selamlar Arkadaşlar Sizlerde Güzel BayanLar İle Kameralı Sesli Olarak Görüşmelerinizi seslimanken Sohbet odalarında ücretsiz oLarak Yapabilirsiniz.

Sohbet odalarımız arasında akLınıza Gelebilecek Butün katagorilerde Odalarımıza Mevcuttur Sizlerde Kendinize Yakın Hissettiğiniz Bir Sohbet odasına Giriş Yaparak Katılım Gerçekleştirin.

Sohbet odalarımızda HoşLandığınız Bayanlar İle Bir’e Bir SOhbet edebilirsiniz Sizlerde Kalıcı Dürüst İlişkilere Merhaba demek için Sesli chat bağlantı resimlerine Tıklayarak Sohbet odalarımıza Giriş Yapabilirsiniz.

Sohbet Sitemizin Yazılı Chat Sitelerinden farkı Guvenilir Bir Ortam oLuşturmasıdır Nasıl dersiniz. Eskiden yazılı chat Sisteminde Kullanıcı Kabartmak AMaçlı Boot Dediğimiz Yani Sahte Nicklerden oLuşan Bir kalabalık Sistemi Vardır.

Lakin Sesli chat Sitelerinde Bunu Yapmak İmkansızdır oda İçerisinde Bulunan Herkez Orjinal Nicklere Rumuzlara Sahip Kişilerdir Gerek Sesiyle gerek Kamera Karşısında Gördüğünüz Kişilerle Daha Samimi oLabilir Renkli arkadaşlıklar Kurabilirsiniz.

Sitemizde Kesinlikle argo Ve +18 Gibi Konuşma Ve Sohbetler Yasaktır Seviyeli Sohbet odalarımız arasında Kesinlikle Karşınızdaki insanı rencide edecek kucuk Düşürecek konuşmalar Yapamassınız .

Sohbet esnasında Karşınızdaki insanın özel iletişim araçlarını panele atmak yasaktır Örnek ( mSn Facebook Skype ) vsvs Gibi uLaşım araçlarını Panelde Kesinlikle Paylaşamassınız.

Kurallara uyulduğu Taktirde Hiç Bir Sıkıntı yaşayacağınızı Sanmıyorum Haricinde Harhangi Bir Sorun Karşısında Sohbet odalarında Bulunan Şapkalı Yönetici arkadaşlara Danışarak Yardım alabilirsiniz.

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/