SesliKarnaval Sesli Chat Acılısı?
İlk defa  bir sesli chat sitesinin  bu kadar emek harcanılarak  ve ugrasılarak  belli bir...
| 15 Mart 2013, Cuma

SesliKarnaval Sesli Chat Acılısı?

İlk defa  bir sesli chat sitesinin  bu kadar emek harcanılarak  ve ugrasılarak  belli bir yerlere  geldiğine sahit oluyoru. Aslında  türkiyede okadar sesli chat  adresi olmasına rağmen  neden seslikarnaval.com diyorum. Cünki gecen gün google üzerinde  dolanırken yazdığı bir yazı ile dikkatimi ceken bu adresi ziyaret etmek istedim ve  siteye girdiğimde bir cok seviyeli ve sıcak kanlı insanlar ile kendimi essiz bir sohbetin içinde buldum. Sanki bizleri  40 yıldır tanıyormus gibi  bizimle essiz sohbetini paylasan bu insanlar seslikarnaval sitesinde yer almakta.Bu adreste gercekten güzel dostluklara adım atılıyor her konuda  eylenceli ve nezih bir adres olan  sitede bir cok insan aynı catı altında  kardesliğin ve dostluğun tadını cıkarıyor. Sizlerde  bu adresten  bence yararlanın. Özellikle   pasa_42 nicki bir arakadsımız var cok matrak bir muhabbete   sahip kendisi aslında sesli karnavalında seo yazarı olan bu arkadasımızla  sizde tanısın. Yaptığı muhabbetleri hala  aklıma getirdikce gülme krizine giriyorum. Eski bir adres olup belli bir dinlendirme sonucunda insanlara 7/24  kesintsiz hizmet sağlamaya baslamıs güzel bir arkadaslık adresi. Bende bu site hakkında  bir yazı paylasmak istedim ve yazımın içerisinde  seviye ve dostluğa önem veren bu adresi tanıttım. Simdiden yayın hayatında   basrılar diler tüm insanlara hayırlı olması dileğini temenni ederim iyi sohbetler sesli karnaval ailesi ve sevenleri.

Bu arada benim kim olduğumu belkide merak ettiniz ismim İrem Soykan ve yaklasık 4 yıldır sesli chat sitelerinde seo yazrlığı yapıyorum

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/