SesliCene Sesli Cene Neden Pes Etti
Merhaba sevgili arkadaslar  yaklasık 4 ay önce basladığı sesli sohbet ve sesli chat...
| 4 Mart 2013, Pazartesi

SesliCene Sesli Cene Neden Pes Etti

Merhaba sevgili arkadaslar  yaklasık 4 ay önce basladığı sesli sohbet ve sesli chat hayatına pes eden seslicene.com sitesi bakalım yeni sahibi ile  sanalda nasıl bir etki yaratacak. Sesli Cene sitesi eski sahibi  Serkan Alaz kardesimiz efendiliği ve dürüstlüğü ile bilinen birisi, ama nedense  sanalda  akıllı olacaksın seviyeni ve dostluğunu  ona göre  sececeksin kardesim dediğin insanlar yalan eder güzel kardesim her neyse konumuza dönelim.

SesliCene 4 aylık bir calısmada büyük basarıya imza attı; Bir cok  sohbet sitesine örnek gösterilecek bir site  olan  sesli cene  yayın hayatı boyunca hep seviye ve kardesliği temsil etti. Bakalım yeni  site sahibi nasıl bir  prosödür içerisinde  yol alacak. Seslilerin  en iyi dostluklarının ve kardesliklerinin kurulduğu bu adreste yerinizi almak istermisiniz. Sizlere  nezih bir sohbet ortamı hazırlıyoruz. Her yeni gün  yeni arkadaslık demektir, sitemiz türkiye ve avrupa üzerinden yoğun talep aldığı  gibi sadece   sitemizde  bulunan  kisiler yerli ve yabancı  bir cok arkadasımız  sitemizde sohbet etmekte.

Sizlerde  bu adreste yerinizi alın eylenceli sohbet’e yelken acın hayatınızın en güzel dakikalarını  yasayacağınız esesliful.com sitemizde ücretsiz görev sahibi olabilir sevdiklerinizle ve arkadaslarınızla  kendi odanızda  özgürce eylenebilirsiniz. Ayrıcaklık Farkımız Cünki Bu  Tarzımız.

Seslicene Sitesi Yeni sahibine  basarılar diler tekrar hayırlı olsun dileklerimizi iletiriz.

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/