Sesli sohbet kış kampanyası
Cok kıymetli Seslisohbet kullanıcıları Eylül ayına girmemizle beraber Yaz Aylarına veda...
| 19 Eylül 2015, Cumartesi

Sesli sohbet kış kampanyası

Cok kıymetli Seslisohbet kullanıcıları Eylül ayına girmemizle beraber Yaz Aylarına veda etmiş olacağız. Arkadaşlar Kış aylarında Havaların soğuk olması ve gündüzlerin kısalması ile beraber Chat sitelerine talep artmaktadır. Çünkü evimizden çıkmadan eğlenebileceğimiz ortam olarak Sesli Sohbet Siteleri ideal bir seçenektir. Sesli sitelerde eğlenerek yeni arkadaşlıklar kazanabilir güzel dostluklara adım atmış olursunuz. Hayatımıza ilk zamanlar yazılı olarak giren sohbet siteleri yerini ilerleyen zamanlarda sesli chat sitelerine bırakmıştır. Hit Sesli Chat sitemiz ile sizlere sesli ve kameralı sohbet hizmetini yıllardır sağlamaktayız ve sizlerinde desteğiyle En iyi Sesli Chat siteleri arasında zirvede bulunmaktayız. Sohbet sitemizde yetkili ve vip üye olabilmeniz için site yönetimi olarak yeni kampanyalar yaptık. Bu kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Dostlar Bildiğiniz üzere çoğu sesli chat siteleri çok fazla ücret talep ederek sizlere yetki vermektedir. Bizler hiç bir kullanıcımızın eğlence ortamına aşırı şekilde ücret ödemesini istemiyoruz. O yüzden olabildiğince ücret indirimi yaparak Sesli Sohbet Oda Alımı, Sesli Chat Yetki Alımı ve SesliChat Vip Üyelik alımlarında sizlere cazip gelecek ödeme planları belirledik. Detaylı bilgiyi site iletişim kısmından bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Diğer bir kampanyamızda sitemize dostlarını arkadaşlarını davet eden kişi veya kişilere +15 arkadaş getirmesi durumunda yetki alım ücreti ve oda kirası almadan kendilerine o imkanları sağlayacağız. Amacımız grup halinde eğlenen insanların dağılmadan bir arada eğlenmelerini sağlamak. Gerektiğinde o gruplara ekstra oda takviyeside yapılacaktır. Sayılarında artış oldukça yeni odalar açılacaktır. Bu kampanyamız kış ayı boyunca devam edecektir. Sitemiz Ailece eğlenebileceğiniz bir şekilde dizayn edilmiş kati suretle +18 vb. içerikler bulunmayan tek SesliChat sitesidir.

Web Sitemize giriş yapmak ve site genel durumumuzu incelemek için ister sohbete başla yerinden ister hızlı giriş yerinden isterseniz de sohbet odalarımıza bağlan butonuna tıklayarak direk giriş yapabilirsiniz. seslisohbettv ailesi olarak sizlere bu imkanları sağlamaktan onur duyuyoruz. Dilerim sizlerde bu ailenin içerisine girer güzel anılarımızın bir parçası olursunuz. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile Seviyeli sohbetler dilerim

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/