Sesli Sitelerde Neler Oluyor
Evet sesli sitelerde neler oluyor Aslında bunu pek merak etmiyoruz sadece siz değerli...
| 10 Ekim 2012, Çarşamba

Sesli Sitelerde Neler Oluyor

Evet sesli sitelerde neler oluyor ? Aslında bunu pek merak etmiyoruz sadece siz değerli kullanıcılarımız sesli sitelerde neler oluyor, bu siteler ne işe yarıyor , bunların iç yüzü ne diye düşünürsünüz diye yazalım bakalım..
Sesli sitelerde hiçbir şey olmuyor aslında. Boş boş sohbetler , vaktini boşa harcayan insanlar , aşk var sanıp sahte aşklara kapılanlar .. Sanal ortam işte ne olsunki herkes bir şekilde vaktini geçiriyor. Peki sizin sesli chatte işiniz ne diyebilirsiniz ? Ben sesli sitelerde dolanmıyorum sadece kendi sitemde sözlümle bazen vakit geçiriyorum o kadar gerisi sitelerime konu ekleyerek sitelerimi bir yerlere getirmek ve seo ile uğraşmak oluyor. Eskilerde bizlerde saatlerce site başında dururduk şimdilerde ise aylardır siteme girmiyorum. Çünkü sesli chat ortamları insanın midesini bulandırıyor. Ama ben hala anlamış değilim bu insanlar şu sesli sitelerde neler buluyor..
Sesli sitelerde hiçbirşey olduğu yok işte hatta bu sesli sitelerin insan hayatını olumsuz etkilediğini hiç kuşkusuzki söyleyebilirim

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/