Sesli Chat
SesliChat Farklı kılan bi çok özellik vardır Sesli Sohbet sistemi içinde yer alan sesli...
| 22 Mart 2013, Cuma

Sesli Chat

SesliChat Farklı kılan bi çok özellik vardır Sesli Sohbet sistemi içinde yer alan sesli chat sohbete katılan kullancıların hem yazılı olarak ve sesli olarak sohbet yapamasını saglayan bir sistemdir.Sohbet sırasında Microfon butonunu tıklayarak microfunu alabilir sohbette olan tum arkdaşlara sesinizi duyurabilirsiniz veya şarkı çalabilir yada şiir okuyabilirsiniz.Seslichat sistemi farklı kılan en buyuk özellik hem yazılı hem sesli olarak sohbet yapabilimenizdir ve daha fazla özelliklere sahip olan sesli sohbet sistemi sizlere hala hizmet vermektedir.

 

Seslichat anlayacagınız sesli sohbet sistemindeki en farklı chat sohbet ortamıdır. seslichat Sohbet ortamına girdiginiz zaman sesinizi duyuabilmek için mikrofona ihtiyacınız vardır ve hapörlöre ihtiyacınız vardır.Mikrofon karşıdaki sohbet eden kişilerin sizin sesini duyabilmesi için höpörler ise onlar konuştugu zaman sizin duyabilimeniz içindir.Siz sesli olarak konuşurken sizi duyan diger sohbet severler size yazabilmektedir.

 

Karşınızdaki sohbet sever konuşurken ise siz hapörlerdn duyup panel sisteminden ona karşılık verebilmek durmundasınız.
Seslichat Sırasında Kımse Elini kaldırıp microfon almak için hak istememişse siz elinizi kaldırıp microfondaki kişinin inip microfon butonuna tıkalyarak microfonu alabilir ve mic hakkını elde etmiş olursunuz daha sonra şiir şarkı isterseniz sesli olarak kendinizi tanıta bilirizsiniz.

SesliChat Bir Çok Özelligi içinde Barındıran SesliSohbet Sistemidir.Bunları Şöyle Sıralayabiliriz;Oda sahibi olmak; Oda sahibi olmak sizin kendi adınızda veya nickinize sahip bir oda kurmaktır.Bu odaya sahip olmak sizlere ne saglar kendi arkdaş ortamınızı kendi odanıza toplayabilir kendi odanızda sohbet edebilirsiniz.Kendi istediginiz gibi dizayn edebilir yazılarınızı yazabilirsiniz.

Oda sahibi olmak site sahibi ile oda sahibi olmak kişi tarafından anlaşılarak açılır. Sizlerin Durumuan Baglı Olarak Çevre Açısından Site Sahibi site bu imkanı saglar hiç bir ücret talep etmeden fakat Ücretli olan bu odalar site sahibi tarafında ödenmektedir. sesli chat sohbet eden kişi dilerse Ücretli olarak alır ve tum haklara sahip olur.

 

Görevli Olmak: Görevli olmak Sesli chat seslisohbet sistemi içersinde olan en farklı olaylardan biridir.Farklı şudur: kendinize ait odanızda odanıza görevli yazabilirsiniz sohbet eden arkdaşlarınızla özel mesaj sayesinde konuşabilirsiniz.Dilerseniz özel oda davetiyesi gondererek bire bir odaya çıkabilirsiniz ve farklı komutlara sahip oluyorsunuz.Görevli oldugunuz taktirde kendinize ait flaş yapıp profofilnize atabiliyorsunuz.
SesliChat SesliSohbet Sisteminizi mutlaka denemelisiniz.Üyelik % 100 ücretsizdir üye olduktan sonra üye olarak girdiginizde hiç bir ücret odemeden Erkek ve Bayanlarla Sohbet Edebilirsiniz.

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/