Öğrenciye Tacize 19 Yıl
Muğla'nın Fethiye ilçesinde 11 yaşındaki kız öğrenciye nitelikli cinsel istismar ve...
| 6 Ekim 2012, Cumartesi

Öğrenciye Tacize 19 Yıl

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 11 yaşındaki kız öğrenciye nitelikli cinsel istismar ve cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen öğretmen 19 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.

İddiaya göre, 2 yıl önce Fethiye’nin Seki Beldesi’ne bağlı Bekçiler Köyü Şehit Komando Er Fedai Kebiz İlköğretim Okulu’nda 14 yıllık öğretmen olan İbrahim Ç.(42), aynı okulda öğrencisi olan E.A.’yı (11) 6. sınıftayken burs sınavı için Fethiye merkezine geldiğinde karşıladı. E.A.’yı evine götürüp, kimsenin bulunmadığı sırada zorla ilişkiye girdi. Mağdure ertesi gün sınava girdikten sonra Bekçiler köyüne dönerek olayı kimseye anlatmadı. Mağdure 7. sınıfa geçtiğinde öğretmen İbrahim Ç., mağdurenin ailesine kızlarının çok zeki olduğunu, Fethiye’de daha iyi bir eğitim aldırabileceğini söyleyip anne ve babasını ikna etti. E.A.’yı anne ve babasının yanına yerleştiren İbrahim Ç., mağdureyle birkaç kez daha ilişkiye girip, cep telefonuyla kaydetti. İbrahim Ç.’nin eşi M.Ç. (34), eşinin telefonundaki görüntüleri görünce jandarma ve polise giderek şikayetçi oldu. Nitelikli cinsel istismar ve cinsel taciz suçundan adliyeye gönderilen İbrahim.Ç., 23 Kasım 2010 tarihinde tutuklandı.

İddianamede, şüphelinin suçlamayı kabul etmediği, görüntülerin montaj olduğunu söylediği, çekilen fotoğraf ve görüntüler ile eldeki CD’nin Ankara Jandarma Genel Komutanlığı’na gönderilmesi sonucu fotoğraflarda olan şahsın görüntüdeki aynı şahıs olduğu belirlendi.

“PİŞMANIM”

Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi’nde yaklaşık 2 yıl süren mahkemenin karar duruşmasında tutuklu öğretmen İbrahim Ç., mütalaa ve son sözünde, “Mağdurenin okuması için elimden geleni yaptım. Kendisini dershaneye yazdırdım. Kendisine sürekli yardımcı oldum. Mağdureyi sevdiğim için birlikte oldum. Kötü bir amacım da yoktu. Annesi de durumu bilmektedir. Kötü niyeti bir insan değilim. Sapık da değilim. Eşimi aldatmak gibi niyetim yoktu. Ailevi sebeplerden bu olay oldu. Bu olay nedeniyle de pişmanım” dedi.

Mağdurenin annesi S.A., “Sanığın cezalandırmasını istiyorum” derken, mahkeme öğretmen İbrahim Ç.’yi nitelikli cinsel istismar suçundan 23 yıl hapis cezasına çaptırdı. İbrahim Ç.’nin duruşmadaki hal ve tavırları nedeniyle bu ceza 19 yıl 2 ay hapis cezası olarak açıklandı.

Mahkeme, öğretmen İbrahim Ç.’nin, eşi M.Ç.’yi de bıçakla tehdit etmesi nedeniyle 2 yıl 2 ay 20 gün hapis cezası verildi. Öğretmen İbrahim Ç.’nin avukatı aracılıyla kararı temyiz edeceği de ileri sürüldü.

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/