Neden Sesli Chat
İnternet üzerinden sesli chat yaparken ya da sesli görüşürken birçok adımda dikkatli...
| 31 Ocak 2013, Perşembe

Neden Sesli Chat

İnternet üzerinden sesli chat yaparken ya da sesli görüşürken birçok adımda dikkatli olmamız gerekebilir. Örn: Bir kullanıcı başka bir kullanıcıya ya da diğer bütün kullanıcılara hakaret, küfür vs. davranışlarda bulunduğunda kullanıcılar şikayet etme hakkına sahip olmalıdır. Yöneticiler de bu şikayetlere acil geri dönüş yapmalıdır. Bu sayede bu tür gereksiz kullanıcılar, herhangi bir etkinlik gösteremeden siteden uzaklaştırılırlar. Ayrıca yöneticiler de saygılı, seviyeli ve dürüst insanlar olmalıdır. İşini seven kişilere yetki verilmesi, doğru bir davranış olacaktır. Yetkiyi sadece büyüklük olarak gören ve bu doğrultuda kullanan yöneticiler, işlerine gereken önemi veremezler. Bu sebeple bu insanların yönetici olmaları pek de tavsiye edilen bir durum değildir. Sesli sohbet sitelerinde konuşma şekline de dikkat etmek gerekir. Kullanıcılar anlaşılır ve seviyeli bir biçimde konuşmalıdır. Sohbetin kalitesi düşürülmemelidir. Bu sayede sesli chat ortamı kalitesini korumuş olur. Sesli chat sitelerinde önemli olan bir diğer konu ise, yaş ortalamasıdır. Kullanıcılar belli bir yaş ortalamasının üzerinde olmalıdır. Çok küçük kullanıcılar için, sesli sohbet siteleri pek de iyi bir ortam değildir. Ayrıca iyi bir sesli sohbet sitesi kullanıcılarına sürprizler yapmalıdır. Mesela eğitici ve öğretici yarışmalar düzenlemek, bu sürprizler arasında yer alabilir. Çok daha keyifli ve güvenilir bir sohbet için www.esesliful.com adresinizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/