“Maçoları Severim Evlenmeye Bayılırım”
Yeşilçam'ın ünlü ismi Suzan Avcı'nın kızı olan oyuncu Binnaz Avcı, 13 yıl aradan...
| 9 Eylül 2012, Pazar

“Maçoları Severim Evlenmeye Bayılırım”

Yeşilçam’ın ünlü ismi Suzan Avcı’nın kızı olan oyuncu Binnaz Avcı, 13 yıl aradan sonra setlere geri döndü. Daha önce ‘Polis Dosyası’, ‘İbret’, ‘Ayrı Dünyalar’ gibi pek çok sinema filminde ve dizide oynayan Avcı; bu kez ‘İffet’te bir pavyon şarkıcısını canlandırıyor. 13 yıl içinde iki kez evlenip, ayrıldığını söyleyen Avcı’yla; yeni dizisini ve özel hayatını konuştuk.

Setlere neden ara verdiniz?

Çok yorulduğum için ara verdim. Bir de iş seni terk etmeden, senin işi terk etmen büyük lükstür. Geri dönmemin en önemli sebebi Sibel Can’dır. 1.5 senedir bana sektörde yer almam için inanılmaz baskı yapıyordu. Geçen yıl çok teklif almıştım ama onların hepsi bire bir sorumluk almam gereken işlerdi. ‘İffet’teki konuk oyunculuk işime geldi. Hem potansiyelimi ölçmek, hem nabız yoklamak istiyorum.

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/