izmir Sesli chat
merhabalar Egenin incisi İzmir ilimizden katılım sağlayan değerli sesli chat...
| 19 Eylül 2015, Cumartesi

izmir Sesli chat

merhabalar Egenin incisi İzmir ilimizden katılım sağlayan değerli sesli chat kullanıcıları.  izmir Sesli chat İzmir ve Ege Bölgesinde yer alan diğer illerden giriş yapan kullanıcılar için izmir odasını açmış bulunmaktayız. İzmir Sohbet Odamızda kendi yörenize ait şiveli konuşmalar ve yine o yöreye ait müzikal paylaşımlar ile sizlere has tasarlanmış odanız da eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz. Sanal aracılığı ile kurmuş olduğunuz dostluk ortamını Real ortama taşıyarak daha yeni yepyeni çevreler edinebilirsiniz. Odamız da sesli ve görüntülü sohbet imkanlarından yararlanabileceksiniz.

Odamızın görevlilerine kadar izmir bölgesinden seçim yapılacağı için tamamı ile izmirden katılım sağlayan kullanıcılarımıza hizmet verecek bir şekilde sizlerin kullanımına göre düzenlenmektedir. İzmir; bilindik üzere Türkiye’mizin nadide illerinden biridir. Bizde bu güzel ilimizin güzelliklerini başka kullanıcılar ile de paylaşmak için odanın açılmasına karar verdir. İzmir Sesli Chat odamız da Genel olarak Hareketli müzikal paylaşımlar olacaktır. Ful Time eğlence ortamının sağlanacağı odamıza sizler sohbet imkanından faydalanırken sizlerin daha huzurlu ve güvenli bir ortamda sohbet edebilmeniz için İzmir Sohbet odamıza yetkili alımı yapılacaktır. Başvuru için sitemizin yönetiminde ki arkadaşlar ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Sizlere başvurunuzdan kısa bir süre sonra dönüş sağlanacaktır.

Arkadaşlar İzmir Sesli Sohbet Odamız ve diğer sesli Görüntülü sohbet odalarımıza bağlanmak için yukarıda hızlı giriş yazan yere nick yazıp girişe tıklamanız yeterli olacaktır. Activasyon yüklemesinin ardından Sohbet panelimize bağlanmış oalcaksınız. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile İyi Sohbetler dilerim Saygılar ve sevgiler

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/