Erzincan SesliChat Odaları
Selam inter alemin deki dosltlar bugunku yazımda sizlere erzincandan bahzedecegim Erzincan'ın...
| 5 Nisan 2013, Cuma

Erzincan SesliChat Odaları

Selam inter alemin deki dosltlar bugunku yazımda sizlere erzincandan bahzedecegim.

Erzincan’ın İlkçağ tarihi hakkında esaslı bilgiye henüz sahip değiliz. Ne varki tarihçiler ikinci bin yıl da, bu yörede, hurrilerin yaşadığını, ikinci bin yılın ilk yarısı başlarında da Hayaslılarla Azzilerin hüküm sürdüğünü kaydetmektedir.
Anadolu’da M.Ö. 1050- 1180 tarihleri arasında Hattuşaş’ı merkez yaparak büyük bir imparatorluk kuran Hititler yakın doğuyu egemenlikleri altına almışlardır. Şüphesiz ki Erzincan’da Hititlerin yönetimi altında idi. Anadolunun çeşitli yerlerinde yapılan kazılarda Hititlere ait çeşitli eserler ortaya çıkarılmıştır. Erzincan ve yöresinde Hititlere ait bir yerleşim merkezine rastlanmamışsa da bu yörenin Hitit egemenliği altında kaldığından da hiç şüphe yoktur.

Lafı uzatmadan konumuza donelim arkadaslar bizde esesliful.com sitesi olarak erzincanda yasayan dostlarım icin kendi sohbet platformumuzda erzincanlılar odasını acmıs bulunmakyatız odamızda seviyeli sohbetin en guzelini yasaya bilir en guzel arkadaslıkları bulabilir hatta yıllardır göremediginiz arkadasınızı bile bulabilirsiniz.odamızda eglence sohbet yarısma gibi aktifiteler duzenlenmektedir

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/