Cep Telefonunda Son Nokta!
Cep telefonu üreticileri yaratıcılıkta sınır tanımıyor Teknolojiye muhteşem bir hareket...
| 5 Ekim 2012, Cuma

Cep Telefonunda Son Nokta!

Cep telefonu üreticileri yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Teknolojiye muhteşem bir hareket getiren Apple firması ise bu alandaki liderliğini koruyor. Kullanıcılar da Apple’ın bu durumuyla dalga geçebiliyor. Dünya devi Apple ile dalga geçen ‘iPhone 6’ tanıtım videosu izleyenleri güldürmeyi başardı.

Geçtiğimiz haftalarda iPhone 5’i tanıtan Apple, telefondaki eşsiz özelliklerini kullanıcılara canlı yayında sunmuştu. Tüm dünyada milyonlarca kişinin izlediği bu tanıtım ile Apple firması ses getirmiş olacak ki, kullanıcılar şimdi de kendi çektikleri ‘iPhone 6’ reklamlarını paylaşmaya başladılar.

“ÇAY DEMLEYEN iPHONE”

Piyasaya sürülmeyecek olsa da oldukça ilgi çekici olan ‘tanıtım’ filmi internette yoğun ilgi görüyor. Videoda tanıtılan ‘iPhone 6’nın özellikleri ise saymakla bitmiyor.

Çay demleyebilen, David Copperfield uygulaması ile sihir yaptırabilen, hatta bulunulan ortamı tek bir dokunuş ile değiştirebilen ‘müthiş’ cihaz internetteki kullanıcıların da beğenisini kazanmışa benziyor.

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/