AK Parti’de 8 Fire Tartışması
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında...
| 15 Ekim 2012, Pazartesi

AK Parti’de 8 Fire Tartışması

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. MYK’nın gündeminde yerel seçimlerin öne alınmasını öngören anayasa paketinin Meclis’te 360 sınırına takılması ve oylamada verilen 8 fire var.

AK Parti MYK, AK Parti Genel Merkezi’nde Başbakan Erdoğan başkanlığında toplandı. AK Parti’ye yeni katılan Numan Kurtulmuş, Süleyman Soylu gibi isimlerle birlikte yeni MYK’dan gazetecilere ilk görüntü verilecek.

Başbakan Erdoğan’ın Azerbaycan ziyareti öncesinde gerçekleşen MYK toplantısının gündeminde ise geçtiğimiz günlerde TBMM’de oylanan ve seçimlerin öne alınmasını öngören anayasa paketinin 360 sınırına takılması var.

Oylama konusunun toplantıda ele alınması beklenirken, oylamada öne çıkan 8 fire konusunun da masaya yatırılacağı tahmin ediliyor. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, ‘AK Parti içinde 8 fire’ tartışmalarına neden olan 8 milletvekili için ‘İstifa etmeleri gerekir’ şeklinde açıklama yapmıştı. Tüm bu gelişmelerin ve bu 8 kişinin kim olabileceği şeklindeki tartışmaların MYK’da görüşülmesi bekleniyor.

AK Parti MYK toplantısının diğer gündem maddelerini ise birkaç gün önce Esenboğa’ya indirilen Suriye yolcu uçağı ile bugün Erzurum’a indirilen Ermenistan uçağındaki aramalar oluşturuyor. Ayrıca Meclis’e gönderilen yeni Belediyeler Kanunu’nun da toplantının gündemine gelmesi bekleniyor.

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/