Ahmedinejad Uyardı: İntihar Olur
İran Televizyonu Press TV, İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'ın...
| 10 Ekim 2012, Çarşamba

Ahmedinejad Uyardı: İntihar Olur

İran Televizyonu Press TV, İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad’ın İsrail ile ilgili düşüncelerini açıkladığı bir röportajı yayınladı.

Press TV’nin internet sitesinde, Jam-e Jam kanalında yapılan röportajın detaylarına yer verildi. Olası bir savaşta ülkesine çok güvenen Mahmud Ahmedinejad, İsrail’in İran’a yapacağı en ufak saldırının İsrail için intihar olacağını kabul etmeleri gerektiğini söyledi.

“İSRAİL İÇİN MUTLAK BİR İNTİHAR”

“Bu konu hakkında bilgisi olan her insan gibi ben de İsrail’in İran İslam Cumhuriyeti’ne saldırısının İsrail için mutlak bir intihar olacağını düşünüyorum” diyen Mahmud Ahmedinejad, İran İslam Cumhuriyeti’nin asla bir savaş başlatmak istemediğini ancak İran topraklarına yapılacak en ufak bir saldırı karşısında tepkilerinin sert olacağını vurguladı.

Ahmedinejad, İsrail’in işgal, suikast ve katliam olmadan var olmayacağını ve sadece rejimin devamı için maceracı bir tutum izlediğini savundu.

“NÜKLEERİMİZ ‘BARIŞÇI'”

Haberde İsrail’in son zamanlarda İran’ın nükleer enerji tesislerine saldırı tehdidinin arttığı anımsatılırken, bu tehditlerin sebebinin, İran açısından ‘barışçı’ olan nükleer enerji aktivitelerinin İsrail tarafından kendilerine yönelik tehdit olarak algılanması olduğu belirtildi.

Yorumlar

Hoş Geldiniz Sitemize!

Merhaba Degerli Ziyaretci Bulunduğunuz Web Sayfası Devren  Satılıktır. ilgilenirseniz bizimle iletişime geçe biliğrsiniz.

   Uyğun Bir Fiyat Karşılığı Teslim Edilcektir Alan Adı , Wordpres ve Sohbet                                           Sayfası Hepsi Devir Edilcektir..

İçerisinde bulunan makale yorumlar dokunulmaksızın alan kişiye verilcektir.

Bizlere Nasıl Ulaşa Bilirsiniz…

Alt Kısımdaki İletişim Araçlarını Kullanarak Ulaşabilirsiniz…

Gsm Numaralarımız :  +90 544 763 67 28

Gsm Numaralarımız : +90 850 304 25 81

Skype Adresimiz: Ruyapanel

Gmail Adresimiz: pendikwbh@gmail.com

Web Sayfamız : https://www.ruyapanel.com/